Північна об’їзна Житомира незабаром матиме чотири смуги

На Житомирщині триває реконструкція Північної об’їзної Житомира протяжністю 22,5 км. Наразі планується розширити автодорогу з двох до чотирьох смуг. Передбачається, що це скоротить час подолання об’їзду міста по трасі М-06 вдвічі.

Про це повідомляють в “Укравтодорі”.

Для зручності проведення робіт об’єкт поділено на 3 будівельні ділянки. Наразі проводиться облаштування земельного полотна, встановлення водопропускних труб на першій та третій будівельних ділянках (сумарною протяжністю 12,5 км). Також розпочато будівництво трьох шляхопроводів над залізницею.

Наступного місяця будуть розпочаті роботи з облаштування цементно-бетонного покриття проїзної частини товщиною 26 см.

Нині триває будівництво двох нових смуг у напрямку з Києва на Рівне. Після чого планують розпочати реконструкцію існуючих двох смуг у зворотному напрямку. На період даної реконструкції транспорт курсуватиме по новозбудованих смугах в обох напрямках.

Роботи з реконструкції та побудови нового автополотна здійснює китайська компанія Sinohydro Corporation Ltd. Контроль за виконанням робіт виконує незалежний інженер технічного нагляду FIDIC. Фінансування проекту здійснюють Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк.

Остаточно закінчити роботи підрядник повинен за рік, у червні 2020 року.

Нагадаємо також, що на Житомирщині тривають поточні середні та капітальні ремонти доріг загального користування місцевого значення.

Будьте першим, хто прокоментував "Північна об’їзна Житомира незабаром матиме чотири смуги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*