Плантацію коноплі, майже 5 кг канабісу та пістолет виявили правоохоронці в обійсті жителя Андрушівки

Днями андрушівські правоохоронці повідомили 38-річному містянину про підозру одразу за трьома правопорушеннями: у незаконному вирощуванні конопель, зберіганні наркотичних засобів в особливо великих розмірах та незаконному поводженні зі зброєю.

Викрили фігуранта під час проведення низки обшуків у його домоволодінні. Тоді на його присадибній ділянці правоохоронці виявили теплицю, де серед городини господар доглядав за нарковмісним зіллям, а також рослини конопель на подвір’ї. Загалом правоохоронці вилучили 95 таких кущів.

Водночас у господарській будівлі андрушівця виявили подрібнену та розфасовану у поліетиленові пакети рослинну масу. А в його оселі – пістолет з двома десятками набоїв.

Експертиза показала, що вилучені рослини та сировина є нарковмісними, а вага (понад 4,9 кг) становить особливо великі розміри. Пістолет же дійсно є вогнепальною зброєю, а набої – боєприпасами.

Відтак тепер на наркофермера чекає суд і багаторічне ув`язнення.

Нагадаємо також, що на Хорошівщині місцевий мешканець організував у власному обійсті справжню міні-ферму з вирощування конопель.

Будьте першим, хто прокоментував "Плантацію коноплі, майже 5 кг канабісу та пістолет виявили правоохоронці в обійсті жителя Андрушівки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*