Вчора, 5 жовтня, на домашньому стадіоні Спартак Арена відбувся матч 13-го туру Другої ліги (група «А»), де житомирський ФК «Полісся» зіграв в нічию з ФК «Ужгород».
Хоч як не старалася житомирська футбольна команда, м’яч не хотів потрапляти у ворота суперників. Перший тайм містив у собі декілька гострих моментів. «Полісся» лідирував по кількості ударів м’ячем, проте влучити у ворота не вдавалося. Воротар «Ужгороду» невтомно ловив м’яч за м’ячем.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0161-2-1024x748.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0235-1024x703.jpg)
У другому таймі «Ужгород» ледь не принесли собі гол у власній штрафній, через необдуману віддачу головою м’яча прямо на суперника. І хоча це була хороша нагода для «Полісся», забити гол гравцям так і не вдалося. Звичайно ж, такий пікантний момент не залишив вболівальників байдужими.
У підсумку ФК «Полісся» та «Ужгород» завершили гру з рахунком 0:0.
Наступний поєдинок житомиряни проведуть з командою «Оболонь Бровар 2» в середу, 9-го жовтня, в місті Буча.
Більше фото тут.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0270-1024x635.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0229-681x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0248-1-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0289-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0252-1-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0458-1-1024x681.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "«По нулях». Житомирський ФК «Полісся» зіграв внічию з «Ужгородом» (ФОТО)"