Побитий безхатько розповів свою історію інциденту в EVA, проте більшість житомирян йому не вірять | Times ZT

Побитий безхатько розповів свою історію інциденту в EVA, проте більшість житомирян йому не вірять

У соцмережі Facebook не вщухає історія з побиттям безхатька в магазині EVA, яка трапилась 30 січня. Учора, 16 лютого, житомирянка Світлана в мережі поділилась публікацією, де той самий чоловік, якого побили охоронці “Венбесту”, за те, що він начебто тільки грівся в закладі, розповів, як було все з його точки зору. 

“Я бомж, 8 років живу на вулиці, в основному, на площі. Прошу милостиню у церкві, так як я інвалід, бо впав з третього поверху й зламав ноги й хребет. Документи всі вкрали у Києві. Я більшість знаходжусь на вулиці, а так як тут холодно, то інколи заходжу в “Молодіжну моду” чи в “EVA”. Як тільки зайду в “Час поїсти”, вони одразу натискають кнопку, викликають “Венбест” й вони одразу починають мене бити ногами, дубінами. Сказали, забирайся геть з площі. Потім мені чоловік дав гроші, я зайшов в “Час поїсти”, щоб купити собі супу, бо хотів їсти. Вони викликали “Венбест, а ті потім стояли на машині та чекали, що я робитиму. А я ходив-ходив по площі, змерз, думаю, зайду в магазин “EVA” погріюсь. Вони одразу за мною – повалили на землю та почали бити ногами…”, – розповів житомирянин Ярослав. 

Він також нарікав на те, що чоловіки відбили йому селезінку, порвали черевики, а коли від звернувся до працівників “EVA” через те, що його шукали, щоб допомогти, то у магазині сказали, що нічого не чули. Відео було зняте у палаті стаціонару, де житомирянин перебував після операції.

Проте під публікацією у Facebook житомиряни неоднозначно відреагували на історію безхатька. Більшість обурювалася, що він поводився по-хамськи, псував товари та ображав клієнтів. Житомиряни згадали, що так званий Ярик і до цього інциденту діставав людей пияцтвом, погрожував ножем. Деякі користувачі сумнівалися у щирості історії, а одна з житомирянок взагалі впізнала свого сусіда.  

Читайте також, чому житомирян закликали до бойкоту мережі “EVA”.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Побитий безхатько розповів свою історію інциденту в EVA, проте більшість житомирян йому не вірять"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*