Початок нової війни? Азербайджан розпочав військову операцію в Нагірному Карабасі (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 вересня, Міноборони Азербайджану заявило про початок бойових дій з метою миру у Нагірному Карабасі.

“З метою забезпечення безпеки наших військовослужбовців та відновлення конституційного ладу Азербайджанської Республіки в регіоні було розпочато антитерористичні заходи локального характеру”,

– йдеться у заяві.

У Нагірному Карабасі наразі вже лунають сирени повітряної тривоги. Війська Баку почали завдавати ударів по базах і позиціях ППО ЗС Вірменії.

Поштовхом до таких дій стали артилерійські обстріли позиції ЗС Азербайджану з боку Вірменії та загибель шести азербайджанців, про яку повідомлялося минулої ночі внаслідок вибухів мін.

Тим часом, МЗС Вірменії заявили, що в них фактично немає армії в Нагорному Карабасі. А прем`єр-міністр наголосив, що жодного військового протистояння з Азербайджаном через ситуацію у Нагірному Карабасі вірмени починати не планують.

При цьому Турція вже висловила свою підтримку Азербайджану. А рашисти, як завжди, не змогли і собі не влізти у конфлікт. Так представниця мід рф захарова заявила про потребу задіяти для вирішення конфлікту російських “миротворців”.

“мід рф закликає Радбез ООН та російських миротворців вжити заходів щодо припинення Азербайджаном локальних антитерористичних заходів у Карабаху, “

– зазначила вона.

При цьому прем`єр-міністр Вірменії щойно заявив, що у Вірменії звучать заклики до держперевороту і держава (війська) на це мовляв відреагують на це згідно закону.

Будьте першим, хто прокоментував "Початок нової війни? Азербайджан розпочав військову операцію в Нагірному Карабасі (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*