«Почуйте нас!» В Житомирі пройшла акція на підтримку полонених військових (ФОТО-ВІДЕО)

1 серпня в Житомирі, неподалік кінотеатру Жовтень, відбулася мирна акція на підтримку бійців «Азовсталі».

На захід прийшли небайдужі житомиряни, рідні та близькі тих, хто нині у полоні.

«Ми звертаємось до усієї світової спільноти, ми просимо, ми хочемо бачити наших героїв живими! Нам не потрібні медалі посмертно!» — зазначає Ольга, організаторка акції.

Після жахливої події в Оленівці учасники акції особливо просять увесь світ не мовчати, а говорити і намагатися достукатись до міжнародних організацій. 

«Чому на заходи, які влаштовують саме жінки, матері, діти, приходить маленька частина небайдужих людей, світова спільнота мовчить? Ми бачимо, які трагічні події відбуваються. Хлопці пройшли стільки колів пекла, щоб зараз просто так ось загинути без зброї в руках?! Ми закликаємо Червоний Хрест зробити все можливе і неможливе, щоб вони змогли туди потрапити.» — говорить Ольга, дружина військовополоненого.

Учасники скандували «Слава Полку Азов», «Звільніть наших героїв», «путін вбивця», «Міжнародні організації, будь ласка, почуйте нас!».

«Мій хлопець також з „Азову“, він знаходиться також в Оленівці, і мені також невідомо, що з ним. До Червоного Хреста майже неможливо дотелефонуватися, адже вони обіцяли нам бути гарантом їх безпеки, а їх там зараз немає… Я хочу бачити свою кохану людину просто живою!» — закликає Дар’я, дівчина військовополоненого з «Азовсталі».

 

Британія готується передати Україні військові кораблі

У США представили законопроєкт про визнання росії державою-спонсором тероризму

Будьте першим, хто прокоментував "«Почуйте нас!» В Житомирі пройшла акція на підтримку полонених військових (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*