IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Подаруй новорічний настрій: у Житомирській міськраді збирають подарунки для дітей вразливх категорій

img1607418160 777x437 - Подаруй новорічний настрій: у Житомирській міськраді збирають подарунки для дітей вразливх категорій

У Житомирській міській раді проходить акція зі збору подарунків для дітей  вразливих категорій. Про це повідомили у вівторок, 8 грудня,  на сайті міської ради.

«Наразі серед структурних підрозділів міської ради проходить акція зі збору подарунків для дітей, що найбільше потребують уваги, а їх на обліку служби — 165. Серед них — діти, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків; діти, що залишають своє постійне місце проживання; діти, що зазнали насилля, та інші вразливі категорії», — йдеться у повідомленні.

У попередні роки служба у справах дітей організовувала різні майстер-класи, водили дітей у кінотеатр. Проте, через пандемію коронавірусу, у цьому році таке свято діткам організувати не можуть. Але, як зазначила начальниця служби у справах дітей Ольга Бібла, для дітей переодягнуться у казкових героїв і подарують їм новорічний настрій. 

Кожен хто має бажання, може долучитися до збору подарунків. Солодощі, дитячі книжки, іграшки можна принести у каб. № 128, це перший поверх міськвиконкому.  Така акція триватиме до 11 грудня.Будьте першим, хто прокоментував "Подаруй новорічний настрій: у Житомирській міськраді збирають подарунки для дітей вразливх категорій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*