HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

15 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

13 червня 2018 року на сайті авіакомпанії YanAir у переліку аеропортів, з яких можна здійснити виліт, з’явився Житомир. Полетіти поки що можна тільки до Грузії, в Батумі. Цікаво, що на авіарейс 30 липня  придбати квитки вже неможливо. Як і на рейси 6, 13, 20 та 27 серпня…

IMG  zt - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG 9747 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

У звіті за 2017 рік мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав про плани відновлення роботи аеропорту. А вже в лютому 2018 року сторінками Інтернету поширилась інформація  про те, що в Житомирі приземлився Boeing 737-400.

IMG боінг 1 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG боінг 3 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Літаку мають (мали) здійснити повне технічне обслуговування, пофарбувати та замінити двигун для подальшого безпечного та комфортного перевезення людей. Про це розповідав власник авіакомпанії «YanAir» Олексій Янчук.

IMG боінг 5 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Також в коментарі власника йшлося про те, що функціонувати він почне не раніше, ніж через 2 місяці. Літак розрахований на перевезення 168 пасажирів.

Якого віку літаки в «YanAir»?

На жаль, не нові. Якщо зануритись в історію цього «Боїнга», то виявляється, що років йому вже більше, ніж незалежній Україні: 28.

IMG history 1 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG history 2 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

В нинішніх реаліях ринку мати нові літаки неможливо. Чим дешевші туристичні пакети, тим менше в авіакомпаній можливостей для придбання нового сучасного транспорту. Неможливо перевозити пасажирів за дешевими туристичними пакетами, наприклад, на нових Boeing Dreamliner. Компанія змушена пристосовуватися під запити ринку. Кілька років тому в «YanAir» були нові Airbus A320. Зараз їх замінюють на Boeing 737-400, які старіші, але дешевші в обслуговуванні.

IMG кабіна 2 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG боінг 2 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Авіакомпаніям важко закупити нові літаки  через банальну нестачу коштів. Переважна більшість людей надає перевагу недорогому туристичному пакету для відпочинку за кордоном. Це, в свою чергу, зменшує доходи авіакомпаній.

Коли відремонтують смугу?

Ремонт смуги залежить від багатьох факторів. Місцева влада має виділити необхідні кошти. «YanAir» вніс кошти для ремонту терміналу, але щоб повністю відновити смугу – коштів немає. Компанія співпрацює з владою міста, щоб прискорити даний процес. Чим швидше почне працювати аеропорт, тим швидше бюджет міста отримуватиме додаткові гроші.

IMG korolev - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG terminal 2 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

З відкриттям аеропорту можна очікувати, що Житомир почне розвиватися та вдосконалюватися  значно швидше. До бюджету міста будуть надходити додаткові кошти, буде більше ресурсів для реалізації планів з покращення життя житомирян.

IMG terminal 3 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG terminal 4 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Чому саме Житомир?

За словами комерційного директора компанії, аеропорт в Житомирі дуже важливий для YanAir. Місто стоїть на перетині великої кількості доріг. Через Житомир пролягає траса Київ-Чоп. Їхати до Борисполя зручно не всім.  Наприклад, кияни, які мешкають на правому березі або в передмістях Києва, іноді можуть швидше доїхати до Житомира, ніж у Бориспіль. Адже, щоб дістатись до Борисполя, людям доводиться перетинати весь Київ та стояти у величезних заторах.

IMG batumi - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Політ за маршрутом Житомир-Батумі триватиме приблизно 2 год. 30-40 хв. Квиток коштує майже 5 тисяч гривень.

IMG 5 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Цікаво, що авіакомпанія «YanAir» зареєстрована саме у Житомирі. Тут знаходиться і її штаб-квартира.

Авіакомпанія здійснює регулярні та чартерні рейси по Україні, а також міжнародні перельоти в Батумі, Тбілісі та Тель-Авів. Тому не дивно, що з Житомира полетять саме до Грузії.

IMG 9750 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

IMG 9751 - Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані

Літати до Батумі можна буде по понеділках. Однак придбати квиток на перші заявлені дати вже не вийде: все продано. Безумовно, для авіакомпанії це гарні новини. Але багато хто з житомирян буде розчарований.

Тетяна ОВСІЄНКО

Нагадуємо, раніше TIMES.ZT писав: В аеропорту Житомира приземлилася делегація швейцарських інвесторів (1-квітневий жарт)

  • 99
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Погані новини: всі квитки на літо з аеропорту «Житомир» вже продані"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*