Поїхала до Бердичева і зникла: правоохоронці понад тиждень розшукують мешканку Вінниччини (ФОТО)

15031814 640x480 640x437 - Поїхала до Бердичева і зникла: правоохоронці понад тиждень розшукують мешканку Вінниччини (ФОТО)

Правоохоронці офіційно оголосили у розшук 35-річну мешканку села Бродецьке, яка ще 10 днів тому поїхала на Житомирщину і зникла.

Інформацію про розшук оприлюднили у ВК поліції Вінниччини.

Мешканців Житомирської області закликають допомогти у встановленні місця знаходження Олени Чумак, яка 14 вересня поїхала до міста Бердичева. До цього часу жінка не вийшла на зв`язок із близькими та додому не повернулася.

Олену Чумак можна впізнати за такими прикметами: зріст 165 сантиметрів, овальне обличчя, пряме волосся, карі очі, прямі брови.

Під час від`їзду до районного центру була одягнена в куртку коричневого кольору, чорну кофту, джинси синього кольору та червоні кросівки.

pVM58Sz4ZMjhwaqH9hopPpLTxBGCahWWYrjwjgow - Поїхала до Бердичева і зникла: правоохоронці понад тиждень розшукують мешканку Вінниччини (ФОТО)

Якщо Ви маєте будь-яку інформацію стосовно можливого місця знаходження жінки, повідомте про це до найближчого відділку поліції або за номерами телефонів: (0432) 59-40-99, 59-41-55 та “102”.


Будьте першим, хто прокоментував "Поїхала до Бердичева і зникла: правоохоронці понад тиждень розшукують мешканку Вінниччини (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*