Покрокова інструкція: як терміново знайти роботу? Р

Захворів хтось із родичів, дитина поступила на платне навчання, чоловік або дружина втратили роботу — все це привід почати терміново шукати для себе роботу. Багатьом здається цей процес складним, тривалим і енерговитратним. Так, можливо, буде нелегко, але знайти підхожу вакансію в найстисліші терміни можливо. Якщо вас цікавить термінова робота Житомир може запропонувати багато пропозицій. Роботодавці часто публікують подібні пропозиції на OLX Робота: роздача листівок, підсобні робітники, продавці, водії та ін.

Як зробити так, щоб ваше резюме розглянули та прийняли на роботу?  

Найчастіше проблема не у відсутності вакансій, а в тому, що відгуки досить довго розглядаються. Як стверджують самі фахівці, багато часу йде на пошук і співбесіди. Щоб прискорити процес, дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • Відправляйте змістовний відгук і повне резюме. Відразу вкажіть все, що цікаво роботодавцю, щоб в майбутньому не витрачати час на це. 
  • Відгукуйтеся на всі ваші вакансії. Проблема багатьох кандидатів в тому, що вони чекають від кожного роботодавця відповіді і тільки потім йдуть далі. Це сильно гальмує процес і в подібному випадку на пошуки може піти багато років. 
  • Уважно читайте вакансію. Наприклад, якщо вказано, що потрібно передзвонити, то немає сенсу відправляти відгук в текстовому повідомленні. Іноді роботодавці звертають увагу, що потрібен фахівець з досвідом, тому якщо його у вас немає, то варто знайти іншу пропозицію. 

Не бійтеся бути наполегливими, адже просто сидіти й чекати — пасивна позиція, яка, може, до чогось приведе, але це точно не буде так швидко. 

Помилка, яка може коштувати вам роботи мрії

У Житомирі є багато пропозицій з пошуку персоналу, помічників і стажистів — на ці позиції можуть взяти навіть без досвіду. Зверніть увагу на правдивість інформації. Часто кандидати вказують неправильні контактні дані, а потім дивуються, чому їм ніхто не передзвонив. Терміново знайти роботу легко, якщо ви дієте оперативно і кожен день рухаєтеся до того, щоб отримати вакансію.

Будьте першим, хто прокоментував "Покрокова інструкція: як терміново знайти роботу?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*