Поліція розслідує смерть студентки, яка замерзла в лісі на Олевщині (ОНОВЛЕНО)

У головному управлінні поліції Житомирської області повідомили, що розслідують смерть дівчини, яка замерзла в лісі в Олевському районі. Водночас у коментарі «По той бік новин» родичі студентки зазначають, що коли сповістили поліцію про зникнення студентки, свідків правоохоронці не опитували.

За інформацією правоохоронців, 20-річна дівчина пішла з дому 8 січня, а 10 січня її тіло знайшов у лісі батько. За попереднім висновком експертів, причиною смерті є переохолодження внутрішніх органів. Усі обставини встановлюються у рамках досудового розслідування.

«Кримінальне провадження розпочали за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Нині у його рамках призначено судово-медичну експертизу, висновки якої ще не надійшли.

На сайті поліції зазначають, що 8 січня дівчина вийшла з дому та сіла у маршрутний автобус на зупинці у селі Рудня-Хочинська, в якому й проживала, близько 4 ранку. Він прямував через Олевськ до Житомира. На наступній зупинці “Перга” дівчина  вийшла з автобуса, не розрахувавшись за проїзд.

Інформація про можливий конфлікт між нею та водієм з цього приводу, а також інші відомості, викладені у соціальних мережах щодо обставин події, нині поліцейські перевіряють у рамках розслідування.

У зв’язку з цим водій та пасажири вказаного рейсу нині опитуються повторно», – йдеться у повідомленні поліції.

О 16:45 правоохоронці повідомили, що інформація про можливий конфлікт між Іриною Дворецькою  та водієм автобуса з приводу неоплаченого проїзду, а також інші відомості, викладені у соціальних мережах, не підтвердив жоден із опитаних пасажирів того рейсу. За їх словами, дівчина вийшла з салону у момент, коли водій допомагав іншим пасажирам розміщати сумки у багажному відділені автобуса.

А перед цим працівники підприємства-перевізника «Рім-Богдан» розіслали повідомлення до ЗМІ, у якому виправдовували свого водія. За їх інформацією, після інциденту на підприємстві провели службову перевірку у результаті якої дізналися, що водій дівчину не виганяв. А коли дівчина залишала автобус, водія на місці не було, адже він відкривав багажник для того, аби один з пасажирів міг забрати свої речі.

Крім того, у повідомленні йдеться про те, що водію та контролеру автобуса здалося, що Ірина виглядала так, наче була напідпитку. Проте стверджувати цього вони не беруться, оскільки не є медичними спеціалістами.

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція розслідує смерть студентки, яка замерзла в лісі на Олевщині (ОНОВЛЕНО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*