Поліція у Брусилові всю ніч шукала маленького хлопчика

Уночі 5 серпня 2018 р. до Брусилівського відділення поліції звернулася розбита горем жителька райцентру з повідомленням про те, що її 8-річний син зник. Зі слів матері поліцейські дізнались, що хлопчик близько 21:00 поїхав з товаришами кататись на велосипедах – і мама його не зупинила…

Через якийсь час друзі повернулись, а її син – ні. Жінка спочатку самотужки намагалась розшукати малого, а після опівночі звернулась до поліції. Правоохоронці з’ясували, що 47-річна жінка сама виховує четверо дітей, 2008, 2010, 2011 та 2014 років народження. Увечері 4 серпня у родині стався конфлікт через бажання одного з синів піти на розваги до центру селища. Однак матір заборонила. Тоді 8-річний хлопець відпросився покататись з друзями на велосипедах. З прогулянки він не повернувся. Обійшовши товаришів і не виявивши сина, жінка звернулась до поліції.

– По тривозі був піднятий особовий склад Брусилівського відділення, розшуки утікача тривали усю ніч, – розповів начальник ВП Сергій Цівончук. – Маленький хлопчик на велосипеді – версій розвитку подій могло бути багато, тож перевіряли і можливість травмування дитини у результаті ДТП, і його пересування за межами селища, й інші варіанти.

На щастя, вказані припущення не виправдались. Утікач знайшовся уранці. Його помітили на одній з вулиць райцентру, коли він прямував у протилежному до власної домівки напрямі.

– З’ясувалось, що хлопець образився на матір та попросився ночувати до ледь знайомої бабусі за кілька вулиць від дому. Літня жінка не побачила нічого дивного у такій ситуації і прихистила малого, забувши повідомити його рідним про це, – розповів Сергій Цівончук.

Тож поліція повернула малого матері 5 серпня уранці, взявши з хлопця обіцянку не залишати без дозволу домівку. З жінкою правоохоронці теж провели роз’яснювальну бесіду щодо виховання дітей.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція у Брусилові всю ніч шукала маленького хлопчика"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*