Поліський національний університет у Житомирі реалізує проєкт «#StandWithUkraine. Stop Dіsinformation» | Times ZT

Поліський національний університет у Житомирі реалізує проєкт «#StandWithUkraine. Stop Dіsinformation»

Керівниця ННЦ інтелектуальної власності, інноватики та управління проєктами Житомирського поліського національного університету Ірина Литвинчук стала фіналісткою Стипендіальної програми ЄС для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства за підтримки Європейського Союзу з проєктом «#StandWithUkraine. Stop Dіsinformation». 

Мета «#StandWithUkraine. Stop Dіsinformation» – підвищення поінформованості молоді як агентів змін в суспільстві з питань технологічних рішень для протидії кампаніям з дезінформації через навчальні заходи, організовані із залученням іноземних партнерів та професійних ІТ-компаній. 

Проєкт триватиме з липня 2022 року по лютий 2023 року та передбачає проведення серії тренінгів для студентів університету. 

Після завершення тренінгового циклу студентські команди стануть учасниками хакатону «Digital coffee» та отримають шанс запропонувати власні технологічні рішення з протидії дезінформації, найкращі з яких будуть підтримані в межах призового фонду ініціативи.

Відбір учасників проходитиме на конкурсній основі, про що буде повідомлено додатково. 

Проєкт «#StandWithUkraine. Stop Dіsinformation» передбачає також підготовку навчальних матеріалів та проведення круглого столу з проблематики кібербезпеки за участю міжнародних партнерів. Загалом завдяки цьому проєкту 100 молодих і креативних студентів з різних регіонів України отримають можливість професійної експертної та менторської підтримки у питаннях протидії дезінформації.

Партнерами проєкту є громадська організація «Асоціація Ноосфера», 7 закладів вищої освіти України, в яких діють науково-технічні лабораторії «Noosphere Engineering School», Науково-дослідний інститут ім. Я.-У. Сандала, Міжнародна мережа досліджень європейської інтеграції «EUROSCI», громадська організація «Ендшпіль» та інші стейкхолдери.

Зауважимо, що у рамках програми «Eastern Partnership Civil Society Fellowship», починаючи з 2017 року, щорічно лише 20 проєктів представників 6 країн східного партнерства (Україна, Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан) отримують підтримку ЄС для сприяння регіональним реформам.

Нагадаємо, Житомирська політехніка приєдналася до збору Фонду Притули на авто для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Поліський національний університет у Житомирі реалізує проєкт «#StandWithUkraine. Stop Dіsinformation»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*