Поліцейські розшукали двійко неповнолітніх: 10-річного жителя Коростишівщини та 15-річну жительку Баранівського району

64105baa25dac2dae96737e071456efb 777x437 - Поліцейські розшукали двійко неповнолітніх: 10-річного жителя Коростишівщини та 15-річну жительку Баранівського району

Загалом упродовж лише одного тижня правоохоронці Житомирщини отримують не менше 10 заяв про розшук неповнолітніх.

У ВК поліції області розповідають, що лише на минулому тижні, з 18 по 27 травня, копам вдалося повернути додому шестеро дітей.

Один з випадків трапився на Коростенщині: там мати повідомила про зникнення свого чоловіка та 10-річного сина. За словами жінки, яка у відчаї подзвонила копам, її близькі поїхали до ставка на риболовлю, а вже на наступний день зв`язок із ними пропав. Правоохоронці виїхали за вказаним місцем та оглянувши територію навколо водойми, знайшли чоловіка з дитиною. Обоє були живі та здорові, а відсутність зв`язку пояснили розрядженим мобільним телефоном.

Схожий випадок стався у Баранівському районі. Поліцейські намагалися встановити місце знаходження 15-річної дівчинки. За словами її повнолітньої сестри, підліток пішла на прогулянку з друзями і до зазначеного часу так і не повернулася. Вже за кілька годин юначку знайшли у сусідньому селі, вона була на гостинах у поруги.

Представники правоохоронних органів закликають одразу звертатися за допомогою по номеру телефона “102” у випадку виникнення подібних ситуацій.

Нагадаємо, як в Овруцькому районі розшукали 7-річну дитину.


Будьте першим, хто прокоментував "Поліцейські розшукали двійко неповнолітніх: 10-річного жителя Коростишівщини та 15-річну жительку Баранівського району"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*