Впродовж двох днів, з 30-го по 31-е жовтня, правоохоронці демонстрували свої вміння на змаганнях з гирьового спорту.

Загалом у змаганнях, які проходили у Львові, взяли участь 132 конкурсанти у складі 27 команд з різних куточків України.

Житомирянин Євгеній Колесник, який є інструктором з особистої безпеки Головного Управління Нацполіції в Житомирській області, виборов перше місце у своїй ваговій категорії.

Поліцейські демонстрували свої вміння у двох вправах: “поштовх” і “ривок”.

Згідно результатів змагань перше, друге та третє місця здобули збірні команди з Харківщини, Миколаївщини та Департаменту патрульної поліції відповідно.

У особистому ж заліку працівник главку з Житомира Євгеній Колесник виборов першість у ваговій категорії до 85 кілограм. У поштовху двох гирь по 24 кілограми він виконав аж 140 підйомів і 203 – у ривку однієї гирі!

Редакція видання Times.ZT вітає переможця та бажає усій команді підкорення найвищих спортивних та професійних вершин!

Нагадаємо, велика перемога маленьких гімнасток: житомиряни завоювали 19 медалей на міжнародному турнірі

Будьте першим, хто прокоментував "Поліцейський з Житомира здобув першість на Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту"