Поліція, Нацгвардія, рятувальники та прикордонники провели у Житомирі маштабні спільні навчання

Сьогодні, 26 лютого, підрозділи національної поліції, Нацгвардії, рятувальники ДСНС та прикордонники Житомирської області провели спільні тактико-спеціальні навчання. Масові тренування мають на меті відпрацювання алгоритмів дій та порядку взаємодії у разі виникнення масових порушень публічного порядку у тих чи інших обставинах під час виборчої кампанії.

«Звісно, усього не передбачиш, але основні ситуації сьогодні пройшли: порушення правопорядку на виборчих дільницях, блокування пересування конвойної служби, виявлення підозрілих/вибухонебезпечних предметів, заворушення у пункті пропуску на кордоні та інші», – розповів начальник ГУНП Житомирської області Вячеслав Печененко.

Головний акцент у навчаннях зроблено на відпрацювання практичних дій. Обговорено правові підстави для прийняття тих чи інших рішень та порядок взаємодії.

Масові навчання ініційовані аби уникнути заворушень та провокацій під час виборчого процесу.

 

 

 

Навчання, які ми 26 лютого провели разом з нацгвардійцями, рятувальниками та прикордонниками, були ініційовані для підготовки підрозділів структури МВС до спільної ефективної взаємодії у період виборчої кампанії та загострення у зв’язку з цим загальної суспільної ситуації. Звісно, всього не передбачиш, але основні моменти відпрацьовані та алгоритми дій визначені. Набутий сьогодні керівниками територіальних підрозділів поліції регіону досвід, сподіваюсь, допоможе їм у вирішенні щоденних службових завдань.

Gepostet von Вячеслав Печененко am Dienstag, 26. Februar 2019

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція, Нацгвардія, рятувальники та прикордонники провели у Житомирі маштабні спільні навчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*