Поліція повідомила, що трапилося із подружжям та їх 4-річним сином, які загадково зникли на Житомирській трасі | Times ZT

Поліція повідомила, що трапилося із подружжям та їх 4-річним сином, які загадково зникли на Житомирській трасі

Інформація про зникнення подружжя та їх 4-річного синочка правоохоронці отримали у вівторок, 27 липня. За вказаним фактом відкрили кримінальне провадження.

На той час було відомо, що 48-річна Оксана Казьмін, 34-річний Володимир Казьмін та їх 4–річний син Микита є жителями села Яришівка Вінницького району. Родина персувалася на автомобілі марки BMW чорного, іноземної реєстрації.

Орієнтування  про безвісти зниклу родину надіслали в управління поліції усіх регіонів. Також зниклих шукали за допомогою засобів масової інформації та соцмереж. 

Поліцейські переглядали відео з  камер відеонагляду, за допомогою яких встановили, що родина на власній автівці поїхала в напрямку  Житомирщини. Упродовж двох тижнів тривали пошуки, а вже вчора, 4 серпня, зниклих знайшли на території Закарпатської області.

На щастя, з усіма членами родини все добре.

Обставини зникнення наразі встановлюються.

Нагадаємо, що у Житомирі розшукують автомобіль, який спричинив аварію та поїхав геть (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція повідомила, що трапилося із подружжям та їх 4-річним сином, які загадково зникли на Житомирській трасі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*