Поліція викрила посадовців РДА Житомирщини у розкраданні більше 4 млн грн бюджетних коштів

Організоване злочинне угрупування, серед яких були посадовці з кількох райдержадміністрацій Житомирщини, діяли у сфері господарської діяльності.

Як інформує прес-служба ГУ Нацполіції області, зловмисникам вдалося налагодити схему, в рамках якої посадовці РДА закривали очі на земельні махінації, а саме, жителі району реєструвалися у “радіоактивних” після Чорнобильської катастрофи населених пунктах, а потому переїжджали на “чисті” території. Насправді всі вони безвиїзно проживали у районі. Знаючи ці факти, посадовці приймали та опрацьовували всю необхідну документацію за певну винагороду.

Також до схеми було залучено свого підприємця, який проводив оцінку майна.

Як встановили слідчі, громадян реєстрували у напівзруйнованих будівлях, де проживання було неможливим, але на підставі поданих документів та звіту оцінювача проводилось нарахування бюджетних асигнувань.

Правоохоронцями було задокументовано понад десяток подібних незаконних епізодів, в результаті яких бюджет став меншим на близько 4,2 млн грн.

15 вересня трьом членам організованої злочинної групи оголосили про підозру.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо,що на залізниці в Бердичеві поїзд травмував людину

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція викрила посадовців РДА Житомирщини у розкраданні більше 4 млн грн бюджетних коштів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*