Поліція з Андрушівки впіймала «соціальну працівницю», яка обікрала пенсіонерку

1492073174 9738 - Поліція з Андрушівки впіймала «соціальну працівницю», яка обікрала пенсіонерку

Вчора, 30 січня в Андрушівському районі невідома, яка назвалася соціальним працівником, вкрала гроші в літньої жінки. Цього ж дня злодійку затримали. Про це повідомив відділ комунікації поліції у Житомирській області:

«92-річна жителька району на момент візиту незнайомки перебувала сама вдома. За її словами, невідома жінка зайшла до оселі та повідомила господині, що принесла їй матеріальну допомогу, для якої бабуся має написати заяву. Коли старенька сіла писати, жінка скористалася ситуацією та викрала наявні в оселі кошти. Про це до поліції повідомила сама пенсіонерка».

У рамках розпочатого кримінального провадження поліцейські встановили особу підозрюваної. Нею виявилася 54-річна жителька Вінницької області, яка у вчиненні крадіжки зізналася. 

Як встановили правоохоронці, нині відносно жінки розглядаються обвинувачення у кількох судах м. Києва за аналогічні злочини.

Законодавством подібні протиправні дії караються до 3 років ув’язнення. 

Водночас поліцейські звертаються до громадян, закликаючи до уважності та поміркованості. Пам’ятайте кілька простих порад: 

— не відчиняйте двері незнайомцям;

— застерігайте дітей, коли залишаєте їх вдома наодинці, не впускати до житла сторонніх;

— потурбуйтесь про наявність телефонного зв’язку з вашими літніми батьками чи родичами, які проживають окремо. Попередьте їх про небезпеку від ошуканства; 

— якщо до вас завітали особи, які називаються працівниками комунальних або інших установ, попросіть їх надати відповідні документи і перевірте їх. Літнім людям варто спілкуватися з незнайомцями у присутності когось із рідних або сусідів;

— слідкуйте, щоб сторонні не проходили до інших кімнат, де зберігаються цінні речі;

— не тримайте коштовного майна на видимих місцях в оселі.

Роз’ясніть ці прості правила вашим дітям, близьким та рідним. Особливо зверніть увагу на тих, хто проживає одиноко, на осіб похилого віку та осіб з обмеженими можливостями. 

Пам’ятайте, що безпека ваших рідних і домівок, схоронність вашого майна перш за все у ваших руках!


Будьте першим, хто прокоментував "Поліція з Андрушівки впіймала «соціальну працівницю», яка обікрала пенсіонерку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*