Поліція запрошує житомирян до спільної участі в спортивній естафеті

У суботу, 12 червня, в Житомирі відбудеться спортивна естафета, в якій візьмуть участь поліцейські разом з житомирянами. Забіг єдності такого формату – це перша українська ініціатива у відповідній категорії. Крім проведення спортивних змагань, учасники планують зафіксувати рекорд України. 

“Головним управлінням національної поліції в Житомирській області ініційовано проведення спортивно-масового заходу забіг єдності “Поліція передає естафету”. Організаторами цього заходу є  поліція, неурядова організація “Сучасний Формат”, спортсмени регіону та Житомирська міська рада. Метою проведення такого заходу є максимальне залучення громади до діалогу. Змагання проводитимуться у форматі естафети. У кожній команді прийматиме участь по 4 учасника – це двоє поліцейських та двоє житомирян. Такий формат проводиться вперше на території нашої країни і ми сподіваємось, що це буде новий рекорд України у категорії спорт та масові заходи. Тому всі учасники, які прийматимуть участь у цій естафеті, стануть учасниками нового рекорду України. Я запрошую всіх бажаючих прийняти участь у змаганнях, а також запрошую дітей прийняти участь у дитячому забігу”, – анонсував начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник.

Дистанція для команди становитиме 12 км, тобто кожен з чотирьох учасників команди пробіжить по 3 км, передаючи естафету по-черзі.  

“Для дітей у нас буде окремо обладнаний безпековий майданчик. Кожна дитина зможе ознайомитися з роботою поліції, з технікою, за допомогою якої поліція виконує свої обов’язки. Також можна буде ознайомитись з роботою кінологічного центру та з роботою службових собак. 

Кожному учаснику, незалежно від віку, будуть сюрпризи, подарунки та нагороди”, – розповіла виконавча директорка неурядової організації “Сучасний Формат” Жанна Соловйова. 

За участь дорослі отримають медалі, футболки та еко торбинки з символічними логотипами, а дітям подарують значки-наліпки. 

“Це дуже символічно, що захід подібного формату, де поліція бере участь з громадськістю, в Житомирі, тому що всі ми знаємо, що Житомир став першим містом, де започаткована ініціатива “Поліцейський – офіцер громади”. А зараз ще один унікальний захід, де поліція ініціює безпековий діалог, залучаючи жителів громади до спільного забігу. Принцип взаємодії поліції з громадою – це дуже важлива стратегія, якої дотримуються цивілізовані міста в різних країнах світу. Якщо ми говоримо про безпеку і хочемо жити в безпечній громаді, то важливо, щоб не тільки поліція відповідала за безпеку, а й люди також ставали більш відповідальними і якщо бачать, що порушуються чиїсь права, на це реагували. 

Під час забігу єдності ми з вами біжимо разом з поліцією, не за поліцією й не від поліції. Я маю надію, що це буде такий захід, який дійсно в подальшому стане традиційним на Житомирщині, а ініціативу Житомирської поліції підхоплять й в інших регіонах України”, – додала Жанна Соловйова.

Відома на Житомирщині й поза її межами спортсменка Анна Абдулова розповіла, чому обрали саме такий формат для зближення суспільства з працівниками правоохоронних органів: 

“Ситуація, яка зараз склалася в світі, непроста, і ми хочемо підтримати наших містян, гостей міста й повернути їх до здорового способу життя, повернути в спорт”.

Забіг триватиме з 8:00 до 14:00 години й ділитиметься на кілька етапів – реєстрація, проведення естафети та визначення результатів. Маршрут стартуватиме від ГУНП, далі – по вулиці В. Бердичівській, Малій Бердичівській, по вул. Новий бульвар та вул. Пушкінській до ГУНП. 

Дитячий забіг (по віковим категоріям від 2 до 16 років) також відбудеться біля ГУНП від перехрестя Старий Бульвар-Пушкінська до перетину вулиць Старий Бульвар та В. Бердичіська.

Зауважимо, що під час проведення змагань рух транспорту буде частково обмежено з 9:00 до 12:00. години. Зокрема буде частково обмежено рух по вул. В. Бердичівська від пам’ятника Тарасу Шевченку й до вул. Театральної, а також частина вул. Пушкінська. 

Реєстрація й участь в спортивній естафеті безкоштовна.

До естафети долучаться міський голова Сергій Сухомлин, його радник Олександр Черняхович, а такоє голова ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник. Крім того, на забіг єдності також будуть запрошені представники, які фіксуватимуть рекорд України. 

Учасники естафети будуть бігати з чіпами, які налаштують фахівці, для підрахунку результатів.

Реєстрація триватиме на сайті ГУНП до 10 червня, а також безпосередньо на місці змагань, проте кількість учасників обмежена, тому потурбуйтесь про участь заздалегідь.

“Минулого місяця ми стали першими, хто запустив “Поліцейський громади”, у цьому місяці ми станемо першими, хто провів таку естафету. Сподіваємось на новий рекорд. У наступному місяці ми станемо кращими за показниками з розкриття”, – пообіцяв начальник ГУНП в Житомирській області.

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція запрошує житомирян до спільної участі в спортивній естафеті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*