Польща привела сили ППО у стан підвищеної готовності

Польща привела сили ППО у стан підвищеної готовності

Польща призвела до бойової готовності всі сили та засоби. Про це заявив речник Оперативного командування ЗС Польщі Яцек Горишевський.

Поштовхом до такого рішення стало порушення повітряного простору Польщі під час ракетного обстілу рашистами українських міст невпізнаним повітряним об’єктом.

Від моменту перетину кордону до зникнення сигналу його спостерігали радари польської системи ППО. Окрім того, літаючий об’єкт, що рухався з величезною швидкістю, спостерігали жителі гміни Долгобичув у Люблінському воєводстві. Йдеться про околиці Пшеводува – саме в цьому селі рік тому вибухнула ракета, яка прилетіла з-за кордону. Очевидці повідомляють, що чули сильний шум і свист. Об’єкт рухався на захід.

Наразі пошуки об’єкта, який поляки так бояться назвати російською ракетою, тривають. Також тривають роботи зі встановлення причин порушення повітряного простору та визначення траєкторії польоту даного об’єкта.

Президент Дуда скликав екстрене засідання з міністром оборони, начальником Генштабу та командувачем Оперативних збройних сил, де одноголосно визнали, що даний інцидент – провокація росії. Як наслідок, Польща привела свої сили у стан бойової готовності.

Будьте першим, хто прокоментував "Польща привела сили ППО у стан підвищеної готовності"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*