Польські фермери заблокували вже шість пунктів пропуску на польсько-українському кордоні

Польські фермери заблокували вже шість пунктів пропуску на польсько-українському кордоні

Станом на сьогоднішній день, 13 лютого, польські фермери блокують вже шість пунктів пропуску на польсько-українському кордоні. В результаті черги з фур розтяглисяся на понад 10 км.

Зокрема, на митному пункті Рава-Руська-Гребене на в’їзд в Україну черга досягла 12 кілометрів. На КПП Медика-Шегині-11 км.

Сьогодні поляки раптово перекрили рух на пункті пропуску Корчова-Краковець. Попередньо, ця блокада триватиме лише годину.

Наразі тут утворилася найбільша черга, адже водії, обминаючи заблоковані пункти пропуску масово їхали саме сюди. В результаті на пункті пропуску Корчова-Краковець, за інформацією речниці Львівського прикордонного загону Кучковської, застрягли 970 вантажівок.

Нині на усіх пунктах пропускається лише невелика кількість вантажівок. За даними речника ДПСУ Андрія Демченка, за годину поляки можуть пропускати за будь-яким із напрямків лише 1-2-3 автомобілі як у бік Польщі, так і на виїзд. Що стосується інших видів транспорту, то вони проїздять у штатному режимі.

“На щастя, не блокується рух для інших категорій транспорту. Легкові автомобілі та автобуси вільно перетинають кордон в обох напрямках”,

– зазначив Демченко.

Нагадаємо, що дана акція протесту проти експорту агропродукції з України до ЄС розпочалася 9 лютого з блокування ПП “Медика – Шегині”.

Будьте першим, хто прокоментував "Польські фермери заблокували вже шість пунктів пропуску на польсько-українському кордоні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*