Польський єврокомісар ініціював обмеження імпорту українських продуктів до ЄС

Польський єврокомісар ініціював обмеження імпорту українських продуктів до ЄС

Польський Єврокомісар з питань сільського господарства Януш Войцеховський наполягає на включенні в розпорядження Єврокомісії щодо продовження угоди про вільну торгівлю з Україною обмеження на ввезення до ЄС українського цукру та м’яса птиці.

За інформацією видання, нині в Єврокомісії тривають міжвідомчі узгодження продовження цієї угоди до 2025 року, а польський єврокомісар заявляє, що не поставить свій підпис, якщо не буде враховано його вимоги.

Зокрема, Войцеховський наполягає, щоб у новому розпорядженні, яке набере чинності 5 червня цього року, була згадка про обмеження на імпорт з України цукру і м’яса птиці.

Видання зазначає, що польський єврокомісар вважає цю справу великим завданням для себе на 2024 рік. За його словами, останнім часом значно зріс імпорт з України м’яса птиці і цукру, і це становить загрозу для конкурентності на ринку ЄС і польського виробництва цукру і м’яса птиці.

На переконання Войцеховського, повне відкриття ринку ЄС для імпорту з України означатиме згоду на закріплення російських завоювань. Він аргументує свою позицію тим, що росія витіснила Україну з ринків країн Азії, змусивши її переорієнтовуватися на європейський ринок, а це дестабілізує Польщу та інші сусідні країни. Завдяки цьому, на переконання єврокомісара, росія виграє двічі: вона здобуває нові ринки, а серед країн ЄС виникають суперечки.

Нагадаємо, мінекономіки анонсувало новий Трудовий кодекс України.

Будьте першим, хто прокоментував "Польський єврокомісар ініціював обмеження імпорту українських продуктів до ЄС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*