Помер екснардеп та колишній очільник Луганської та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

Помер політичний діяч

Сьогодні, 17 березня, на 74-му році життя після важкої хвороби помер експнардеп Геннадій Москаль. Про це повідомив народний депутат Микола Княжицький.

Генерал-лейтенант міліції та політик Геннадій Москаль став відомий широкому загалу ще за часів президенства Леоніда Кучми. Відтоді він постійно обіймав високі посади у керівництві країни та навіть двічі обирався до Верховної Ради від партій “Наша Україна” та “Батьківщина”. Був вірним соратникомм президентів Ющенка та Порошенка.

Саме з подачі останнього і очолив з початком війни з росією Луганську ОВА. Згодом з 2015 до 2019 року керував Закарпатською ОДА. Однак з приходом Зеленського перейшов в опозицію танавіть заявляв, що протестуючи проти чинного президента України, спалив увесь свій одяг зеленого кольору.

Соратники називали Москаля головним борцем з корупцією. Проте за часи його головування на Закарпатті лісу вивозити звідти менше не стали.

Запам`ятався одіозний політик і своїми різкими, часто приправленими матами та суржиком, висловлюваннями у бік опонентів. Дісталося свого часу від Москаля і кримським татарам, які за його словами “не мають історичної батьківщини”.

Цікаво, що з початком повномасштабного вторгнення рашистів, Москаль практично зник з публічної площини. Соратники заявляють, що причина цьому – хвороба.

Нагадаємо також, що на 90-му році життя помер Герой України Юрій Шухевич.

Будьте першим, хто прокоментував "Помер екснардеп та колишній очільник Луганської та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*