Помер відомий український письменник та видавець Дмитро Капранов

Помер відомий український письменник та видавець Дмитро Капранов

Сьогодні, 16 квітня, відійшов у вічність відомий український публіцист та громадський діяч Дмитро Капранов. Про це повідомив брат письменника на їх офіційній сторінці у фейсбук.

Друзі, в нас біда. Сьогодні зранку раптово помер Дмитро. Коли і де прощання, напишу завтра“,

– йдеться у повідомленні.

Причина смерті 57-річного публіциста наразі не відома.

Дмитро Капранов народився 24 липня 1967 року в Дубоссарах, нині Молдова. Дитинство провів у Очакові на Миколаївщині. Згодом отримав освіту на росії за спеціальністю «Технічна кібернетика». Певний час разом з дружиною та родиною брата жив у Москві. Згодом повернувся до України. З початком повномасштабної війни боровся з російськими окупантами зі зброєю в руках у Києві в лавах полку “Азов”.

Брати Капранові – одні з найпопулярніших авторів сучасної України. Ще на початку 90-х у Москві вони почали видавати українську газету «Тинди-ринди» та журнал української фантастики «Брати». Тоді ж почали писати свою першу книжку «Кобзар 2000», яку завершили вже 1998 р у Києві. Повернувшись в Україну брати відкрили власне видавництво «Зелений пес». Відтоді їми було написано десятки творів, реалізовано багато літературних проєктів, видано сотні україномовних книжок.

А 4 вересня 2019 року брати Капранови заснували YouTube канал, в якому і досі постійно з`вляються відеоматеріали про історію України.

Нагадаэмо також, що днями помер всесвітньо відомий італійський модельєр Роберто Каваллі.

Будьте першим, хто прокоментував "Помер відомий український письменник та видавець Дмитро Капранов"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*