Понад 10 км нових магістральних мереж: на КП “Житомирводоканал” розповіли про свої досягнення останні роки

За 3,5 роки у Житомирі в рамках проєкту “Розвиток міської інфраструктури -2” було прокладено 10,5 км магістральних водопровідних мереж діаметром від 900 мм. Нові мережі мають стратегічне значення для усього міста. Про це повідомили у прес-службі КП “Житомирводоканал”.

Окрім нових мереж фахівці водоканалу також проклали 7 дюкерних переходів, які тягнуться по дну річок Кам’янки та Тетерева. А цього тижня нарешті було введено в експлуатацію останню ділянку північного магістрального трубопроводу довжиною 435 м, прокладену по вул. Новосінній.

Загалом за вказаний період підрядна організація побудувала 73 водопровідні камери. При цьому кожну з них оснастили якісною запірною арматурою, що в рази підвищило ефективність роботи водлогону.

Аварійні трубопроводи у місті були замінені на сучасні труби європейського зразка, які слугуватимуть вірою і правдою наступні 40-50 років.

На водоканалі стверджують, що завдяки реалізації вказаного проєкту надійність водопостачання підвищиться для усіх житомирян. При цьому аварійність та необлікові втрати води в рази зменшиться.

Нагадаємо також, що найближчим часом в Україні хочуть підвищити тарифи на воду.

Будьте першим, хто прокоментував "Понад 10 км нових магістральних мереж: на КП “Житомирводоканал” розповіли про свої досягнення останні роки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*