Понад сотня нардепів отримали зброю та готові захищати Київ

Понад сто народних депутатів різних політичних фракцій вже отримали зброю в МВС та готові стати на захист Києва. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на народних обранців.

«Ми запитали, чи можливо отримати зброю, і нам дали адресу. Виявилося, що таких депутатів багато. Приємно, що утворилася ціла черга. Було більше ніж сотня людей», – розповів Радіо Свобода член фракції «Слуга народу» Ростислав Тістик.

«Ми у «Європейській солідарності» отримали повідомлення в чаті фракції про таку можливість. Але це не було обов’язковою вимогою. Кожен вирішував сам, чи хоче брати. Фізично черга на отримання зброї виявилася дуже великою», – розповів Радіо Свобода член «ЄС» Олексій Гончаренко.

Його колега по фракції Володимир В’ятрович також додав, що депутати «Європейської солідарності» наразі координують свою роботу з одним із батальйонів тероборони Києва і у разі загрози готові брати активну участь у бойових діях.

Із київською територіальною обороною координується і фракція «Батьківщина». Про це Радіо Свобода повідомив її член Валентин Наливайченко.

«На отримання зброї з’явилося стільки депутатів, що я не у всі пленарні дні у Верховній Раді стільки бачив. Фракція «Батьківщина» залишається на місцях і у разі наступу ворожих сил, готова застосувати зброю і стріляти у ворога», – наголосив він.

Тим часом, представники «Голосу» уже чергують на окремих проблемних із точки зору безпеки ділянках. Про це Радіо Свобода розповів член фракції Ярослав Железняк.

Загалом отримання зброї своїми депутатами Радіо Свобода підтвердили в усіх фракціях та групах, окрім «Опозиційної платформи – За життя» і групи «Довіра».

Будьте першим, хто прокоментував "Понад сотня нардепів отримали зброю та готові захищати Київ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*