![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0152-485-682x1024.jpg)
Моржам життя моржине.
Ніхто нічого їм не винен…
То ж не прийдеться пити їм
Ні молоко, ні мед, ні чай з малини
Завжди в очах вогонь!
І серце львине!!!
Нехай запал той захистить,
Від ворогів рідненьку Батьківщину.
А час – він швидкоплинний
Розставить всіх найвищим чином
Автор Невідомий
19 січня в гідропарк міста Житомир прийшло близько сотні людей, щоб отримати благословення і пірнути в ополонку.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0890-38-1-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9999-386-1024x682.jpg)
Водохреще є третім і завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу. Традиційно його відзначають 19 січня, освячуючи водойми та річки, а також пірнаючи в ополонку.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9990-382-1024x682.jpg)
Вважається, що на Водохреще, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи не лише тілесні хвороби, а й духовні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9984-378-1024x682.jpg)
Представництво церков міста прийшли освятити воду. А з метою забезпечення комфорту – поруч з ополонкою облаштували дві палатки для переодягання і зігрівання, а також видавали безкоштовний гарячий чай від ЖВПТУ
.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9978-376-1024x682.jpg)
Після окунання в крижану воду люди ставали бадьорими і отримали заряд енергії на декілька днів наперед, і… фото на згадку від близьких.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9972-375-1024x682.jpg)
Попри застереження представників безпеки і табличку про заборону виходити на лід, дехто все ж намагавсь вийти, щоб зробити фото з найліпшим ракурсом. Хоч і було чутно тріщання льоду, та все обійшлось адреналіном в крові після тріскоту – лід вистояв, а з усіма – все гаразд.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9955-365-1024x682.jpg)
А ближче до центру гідропарку створили тимчасову сцену, на якій проходив концерт за участю гурту “Джерельце” та творчих колективів КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9999-386-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9895-320-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9886-296-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9847-241-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0184-505-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0143-481-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0120-466-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0097-452-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0062-432-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0052-425-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0033-409-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_0028-406-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1285-348-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1240-308-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1231-299-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1222-287-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1217-278-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1170-227-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1132-194-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1117-175-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1107-168-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1043-139-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF1018-122-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0890-38-1024x682.jpg)
Ярослав ХОРКІНС
Будьте першим, хто прокоментував "Попри ковід та холоднечу житомиряни прийшли “змивати гріхи” до річки (ФОТО)"