Попри ковід та холоднечу житомиряни прийшли “змивати гріхи” до річки (ФОТО)

Моржам життя моржине.

Ніхто нічого їм не винен…

То ж не прийдеться пити їм

Ні молоко, ні мед, ні чай з малини

Завжди в очах вогонь!

І серце львине!!!

Нехай запал той захистить,

Від ворогів рідненьку Батьківщину.

А час – він швидкоплинний

Розставить всіх найвищим чином

Автор Невідомий

19 січня в гідропарк міста Житомир прийшло близько сотні людей, щоб отримати благословення і пірнути в ополонку.

Водохреще є третім і завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу. Традиційно його відзначають 19 січня, освячуючи водойми та річки, а також пірнаючи в ополонку.

Вважається, що на Водохреще, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи не лише тілесні хвороби, а й духовні.

Представництво церков міста прийшли освятити воду. А з метою забезпечення комфорту – поруч з ополонкою облаштували дві палатки для переодягання і зігрівання, а також видавали безкоштовний гарячий чай від ЖВПТУ

.

Після окунання в крижану воду люди ставали бадьорими і отримали заряд енергії на декілька днів наперед, і… фото на згадку від близьких.

Попри застереження представників безпеки і табличку про заборону виходити на лід, дехто все ж намагавсь вийти, щоб зробити фото з найліпшим ракурсом. Хоч і було чутно тріщання льоду, та все обійшлось адреналіном в крові після тріскоту – лід вистояв, а з усіма – все гаразд.

А ближче до центру гідропарку створили тимчасову сцену, на якій проходив концерт за участю гурту “Джерельце” та творчих колективів КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради.

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "Попри ковід та холоднечу житомиряни прийшли “змивати гріхи” до річки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*