Попри повернення школярів на навчання захворюваність на грип та ГРВІ на Житомирщині спадає

Минулого тижня на Житомирщині на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 5432 осіб, що на 9% хворих менше ніж за попередній тиждень. І це попри повернення школярів за парти після зимових канікул, що зазвичай є фактором різкого зростання захворюваності.

Зниження захворюваності відбулося у всіх вікових групах дітей та дорослих. 

Загалом в області захворіло 2868 дітей, на 7% хворих дітей менше ніж за попередній тиждень. Питома вага дітей серед захворілих становить 52,8% .

До лікарень Житомирщини з грипом та ускладненнями було госпіталізовано 212 хворих, в тому числі 123 дітей. На щастя, летальних випадків не зареєстровано.

В обласному центрі за останній тиждень захворіло 1449 осіб. Серед них 916 – діти. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність на грип у місті поступово іде на спад. До лікарень міста ушпиталено 55 хворих, серед них 45 дітей.

За результатами лабораторних досліджень зразків матеріалів  проведених вірусологічною лабораторією центру контролю та профілактики хвороб за останній тиждень у 19 хворих визначено вірус грипу А, в 1-го хворого вірус грипу В. Також, у 3-х хворих визначено РС-вірус.   

А з тим, які медикаменти повинні бути в кожній оселі, ви можете ознайомитись за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Попри повернення школярів на навчання захворюваність на грип та ГРВІ на Житомирщині спадає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*