Попри словесну перепалку житомиряни вшанували пам’ять квітами з нагоди річниці Дня перемоги над нацизмом

Сьогодні, 9 травня, в День перемоги житомиряни вшанували пам’ять учасників Другої світової війни, які перемогли нацизм.
До пам’ятників на майдані Перемоги та Монумента Слави поклали десятки живих квітів. Проте навіть в день пам’яті не обійшлося без сутичок –  прихильники й противники святкування 9 травня вступили в словесну перепалку.


Попри те, що офіційні торжества мали розпочатись на майдані Перемоги о 11:00 житомиряни зібрались на місці ще о 10:30.
Багато присутніх було з прапорами, проте якщо одні з синьо-жовтими, то інші з червоними “Прапорами Перемоги”, на яких заклеїли заборонену законом комуністичну символіку.

“Противники святкування 9 травня принесли із собою синьо-жовті та червоно-чорні прапори і плакати із написами “Пам’ятаємо заморені голодомором міста і села української землі”, “Пам’ятаємо загиблих вояків УПА” та іншими”, – повідомило Суспільне.

Після промов та хвилини мовчання за загиблими у Другій світовій війні, учасники заходу поклали квіти до пам’ятника, сформували колону та вирушили до Монумента Слави.

Декілька разів між прихильниками та противниками святкування 9 травня відбувалися суперечки, але сутичок не було. Під час ходи між прихильниками та противниками свята перебували працівники поліції.


Будьте першим, хто прокоментував "Попри словесну перепалку житомиряни вшанували пам’ять квітами з нагоди річниці Дня перемоги над нацизмом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*