Поради фотографа: робимо затишні осінні фото (ФОТО)

Дивовижні пейзажі дарує осіння пора року. Пропустити таку красу повз камеру просто неможливо. Проте, коли вирішуємо зробити осінню фотосесію, часто зіштовхуємося з проблемою вибору ідеї, пози та аксесуарів для фото.

Для дівчат осіння фотосесія починається вже з вибору макіяжу, зачіски, одягу. І дуже важливо, щоб ці складові підходили по тематиці і доповнювали один одного. Чудово підійдуть для макіяжу червоно-коричневі відтінки.

Гарним місцем для осінніх фото буде поле, ліс чи парк. Для цього підійдуть милі аксесуари, такі як корзинка з квітами або ж листям, капелюх, шарф або ж одяг — стильне пальто чи джинси зі светром.Такі світлини дуже затишні. 

Незмінною класикою залишаються фото, у якому є взаємодія з самим листям. Підкидайте його, тримайте в руках, вплітайте у волосся, пхайте в кишеню — такі фото виглядають цікавими і «живими». Ще можна лягти на листя чи розкласти на волосся.

Якщо немає часу для поїздки в ліс чи парк, то чудовою альтернативою може бути затишна кав’ярня.

Позування теж відіграє неабияку роль. Хорошим прикладом може бути фото, на якому дівчина поправляє волосся, таким чином показує задоволення чи навпаки, підтримує обличчя рукою, таке фото вийде загадковим. 

Візьміть з собою домашнього улюбленця, який зігріває наші осінні вечори, а ще краще — сім’ю, друзів чи кохану людину, і просто виражайте свій настрій та емоції.

Будьте першим, хто прокоментував "Поради фотографа: робимо затишні осінні фото (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*