Пошкоджений російськими терористами ліцей №25 у Житомирі демонтувати не будуть

Пошкоджений російськими терористами ліцей №25 у Житомирі демонтувати не будуть

Батьки зруйнованого ліцею №25 у Житомирі виграли суд проти Житомирської міської ради. Кінцеве засідання суду відбулося 21 листопада. Про це повідомила спільнота батьків ліцею у мережі фейсбук.

Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив два позови батьків учнів ліцею №25 і визнав незаконними рішення Житомирської міськради про демонтаж та списання розбомбленої армією педерації будівлі ліцею №25,

– йдеться у повідомленні.

Також відомо, що суд відмінив і рішення Житомирської міської ради, прийняте у серпні, щодо проекту реконструкції будівлі ліцею.

Найшвидше міськрада подаватиме апеляцію, що, на думку батьків, буде зроблено з метою затягування часу та для прискорення знищення будівлі.

А поки учні ліцею навчаються в абсолютно неадекватних умовах, які їм надав Департамент освіти ЖМР.

…наших дітей запроторили в непридатні для перебування приміщення, з яких одне – більш як 100-річної сивої давнини, де грибок позакривали стелями армстронг, штукатурками та шпатлівками.

І це для дітей молодшої школи, батькам яких потім ще довго доведеться думати про те, звідки у їхніх дітей беруться незрозумілі хвороби із диханням, серцем та іншим. А конструкція другої будівлі тримається металевими стяжками та має бути визнана аварійною. Але там наразі вчаться наші діти, яким катастрофічно не вистачає авдиторій, тому після 5-ти проведених уроків є ще 8-мі та 9-ті, що вимушено проводяться онлайн. При такій скупченості людей на таку мізерну площу, діти фізично не можуть потрапити до вбиральні і змушені терпіти до кінця уроків; не можуть потрапити до їдальні, бо черги завеликі, а перерви скорочені через наявність другої зміни. Щодо укриття, то вже зараз із настанням морозів воно досі не опалюється, і адміністрація ліцею мусить “вигадувати велосипед” для вирішення питання його обігріву, за кошти з особистого рахунку ліцею,”

– розповідають батьки.

Нагадаємо також, що у вересні в приміщенні, де навчаються нині вихованці ліцею №25 обалилася стеля.

Будьте першим, хто прокоментував "Пошкоджений російськими терористами ліцей №25 у Житомирі демонтувати не будуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*