Постільна білизна сатин – це декілька різновидів з різними характеристиками Р

Сатинові комплекти постільної білизни вважаються найкращими. Але самої тканини існує декілька варіантів. Без знання різниці між ними можна залишитись негативної думки про комплект з сатину. У цій статті ми поговоримо більш детально про види такого матеріалу.

Сатин – дуже популярна тканина, яку виготовляє чимало виробників. У зв’язку з цим, є ті магазини, які виставляють неякісні тканини за дорого, під назвою “сатин”.

Будьте особливо уважними, коли бачите на етикетці мікросатин. Щоб не помилитися перед покупкою, зверніть увагу на склад тканини. Якщо сатиновий матеріал має позначку в складі “синтетичне волокно”, то це не так страшно. Головне, щоб відсоток використання в тканині такого волокна не перевищував 50%. Якщо ви придбаєте тканину з синтетичним волокном в складі більше ніж 50%, то такий матеріал буде слизьким, неприємним на дотик, не буде тримати температури, а також швидко зіпсується. Якщо ж синтетика в нормальній кількості, то матеріал більш міцний, цупкий, не змінюватиме форму з часом та довго зберігатиме яскравий колір. Тому, вочевидь, використання синтетики – непогано, головне – тримати баланс між натуральним матеріалом та синтетичним волокном. 

Справжній сатин виготовляють з натуральних волокон. Назва сатин зявилася через плетіння, де рядки ниток щільно переплітаються між собою, при цьому частина з них скручується, щоб лягти рядком в тканину. Завдяки цьому тканина більш щільна та міцна, а також має унікальну, гарну текстуру. Особлива перевага – натуральний сатин дуже приємний на дотик. Наприклад, з нього часто виготовляють постільну білизну, адже сон на сатині – справжня насолода. Якісні комплекти постільної білизни з сатину пропонує чимало інтернет-магазинів. Більш бюджетний варіант – моделі з мікросатину. Магазин Постільна білизна сатин пропонує широкий асортимент якісної постільної білизни з натуральних матеріалів на будь-який смак та бюджет. На сайті магазину можна ознайомитися з фотографіями такої постілі. 

Варто зазначити, що склад сатинових комплектів може бути не тільки з бавовни. Сьогодні трендовий матеріал – сатин з бамбуку. Така тканина більш приємна до тіла, і має більш привабливий зовнішній вигляд. На такому полотні добре промальовуються візерунки, а також вона має гарний блиск. Ще одна з переваг – колір на такій тканині не вигорає. Сатин з бамбуку має кращі властивості, ніж з бавовни. Бамбукові волокна будуть дуже корисними для тих, у кого є проблеми зі шкірою. 

Сатинову постільну білизну пакують в гарні упаковки або коробки, тому вона буде чудовим варіантом подарунку. А швидка доставка у майже кожен куточок України подарує кожному можливість отримати якісний та комфортний комплект сатинової постільної білизни. 

Будьте першим, хто прокоментував "Постільна білизна сатин – це декілька різновидів з різними характеристиками"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*