Представники Синагоги Церкви Всіх Народів відвідали Коростень і спільно з управлінням праці Коростеня та пастором церкви місцевої релігійної громади Сергієм Кучеровим роздали гуманітарну допомогу внутрішньопереміщеним особам, а також постраждалим місцевим мешканцям міста.
Люди діляться переживаннями про найважчі для них часи окупації, розповідають, як їм вдалося вибратись з окупованих місць і чудом лишитись живими. Також наголошують, що гуманітарна допомога в даний момент є невідємною частиною їхніх базових потреб.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-18_23-12-29-1024x576.jpg)
«У нас зруйнована будівля, немає вікон, дах теж знесло, на моїй вулиці майже не лишилось жилих будинків, там залишилось декілька пенсіонерів, яким просто нікуди виїхати. Дитина дуже плакала кожну ніч, а тут хоч трохи почала спати, прожили в підвалі. Без світла, без їжі, без газу, без води. Допомога — це для нас їжа, адже не маємо грошей, щоб щось собі придбати, а для дитини — це велика радість, що є щось поїсти», — схвильовано ділилась враженнями Анастасія, жителька Старого Салтова, Харківської області, нині переселенка в місті Коростень.
Духовні спільноти та соціальні установи нині сприяють в об’єднанні зусиль по допомозі постраждалим від наслідків війни і полегшують логістику в організації таких виїздів.
«В сьогоднішній час, коли війна в нашій країні, ми допомагаємо тим, хто цього потребує, і вдячні Богу за те, що маємо можливість виконувати свою місію» — зазначає Сергій — пастор церкви релігійної громади в Коростені.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-18_23-10-20-1024x682.jpg)
Ярослав ХОРКІНС
Будьте першим, хто прокоментував "Постраждалі від війни в Коростені отримали допомогу від Африки (ВІДЕО)"