Потерпілий у ДТП житомирянин просить допомогти знайти правопорушника

Житомирянин Сергій Місюра, який напередодні потрапив в аварію, розшукує свідків. Він зазначив, що ДТП сталось вчора, 20 березня,  в місті Житомирі на проспекті Незалежності.

“Я рухався по крайній правій смузі, зі швидкістю приблизно 55-65 км/год. У цей час невідомий правопорушник на автомобілі “Chery Amulet” золотисто-сірого кольору (дві наклейки на задньому склі, по кутках, зверху) номерний знав починався з “АЕ” почав обганяти усі авто. Наближаючись до світлофору в районі “Еко маркета”, у водія була перешкода прямо – стояла фура на світлофорі. Я ж продовжував рухатись прямо, не роблячи ніякого маневру, проте побачив як правопорушник починає прижимати мене до узбіччя (бордюру). Я гальмував та приймав скільки міг праворуч, але він все одно різко зрізав мене й зіткнувся. Далі я вилетів на бордюр та врізався в електричну опору”, – розповів Сергій Місюра.

Чоловік не знає, як домогтися справедливості, та просить поради, адже правопорушник зник з місця ДТП. За його словами на місці аварії були свідки, проте коли прибули слідчі, то навіть не запропонували викликати швидку й не поцікавилися станом здоров’я. 

“Вони почали не зрозуміло що вимірювати, розпитували ознаки авто правопорушника, але при цьому нічого не внесли до протоколу, також не внесли до протоколу, що були свідки. Зробили, щоб їм не було волокіти! Далі слідчі поїхали з місця ДТП, не прийнявши ніяких мір …”, – розповів потерпілий.

Він також додав, що розшук правопорушника працівники поліції навіть не розпочинали. Сергій Місюра просить допомогти розібратися з незрозумілими діями правоохоронців та знайти правопорушника – для контактів вказав свою сторінку у Facebook.


Будьте першим, хто прокоментував "Потерпілий у ДТП житомирянин просить допомогти знайти правопорушника"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*