Повернення додому завдяки чуйності та людяності поліцейських

12 лютого до Любарського відділення поліції надійшло повідомлення від 20-річної жительки Вінницької області з проханням про допомогу. Дівчина опинилася в чужій місцевості та не мала змоги повернутися додому.

Завдяки телефонному зв’язку поліцейський патруль знайшов дівчину. Наталя розповіла, що працює на підприємстві у Тульчинському районі Вінниччини. Однак близько двох тижнів тому її разом з іншими працівниками  тимчасово перемістили в одну із філій виробництва, розташовану у Романівському районі Житомирщини. Дівчина відпрацювала визначений термін, але заробітну плану підприємство не виплатило. Тому Наталя вимушена була через брак коштів добиратися додому автостопом.  Однак попутна автівка довезла її з смт. Романова лишень до смт. Любара. Як дістатись далі додому, Наталя не знала, тому і зателефонувала на лінію «102».

«Коли ми прибули за викликом, то побачили розгублене дівча. Здавалось, що вона взагалі вперше опинилась поза межами власного села.  Місце знаходження Наташа описувала словами «велике перехрестя та багато машин», – розповідає начальник сектору реагування ПП Олександр Татарчук.

Дівчину забрали до місцевого відділку, де обігріли та зібрали  між собою необхідну дівчині суму, аби поїсти та придбати квитки.

«Ми відвезли Наташу до місцевої автостанції та домовились з водієм маршрутного рейсу на Бердичів, щоб він допоміг їй пересісти на автобус до  Вінниці», – ділиться Олександр Татарчук.

Вранці 13 поліцейські зв’язались з Наталею по телефону. Дівчина майже дісталася власного селища.

Будьте першим, хто прокоментував "Повернення додому завдяки чуйності та людяності поліцейських"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*