“Поверніть старого керівника!” Працівники Житомирського ТТУ підтримують Демчика

Screenshot 78 1 777x437 - "Поверніть старого керівника!" Працівники Житомирського ТТУ підтримують Демчика

Працівники підприємства підняли справжній бунт: нового керівника вони не хочуть, мовляв, вже спрацювалися з Демчиком та просять залишити їх у спокої та завершити “штурм” ТТУ., – пише vgolos.zt.

Більшість переконана – це рейдерський захват та пряма неповага до працівників, як колись було на місцевій кондитерці. Також побоюються, що з новим керівництвом може прийти й приватизація підприємства, тому підтримують саме Демчика.

“Коли прийшла перевірка наш начальник якраз перебував на лікарняному. Представники комісії мали б почекати виходу керівника на роботу. Якщо він справді вчиняв якісь злочини, то приховати їх все одно вже не зможе. Але коли немає працівника на місці, а в цей час приходить перевірка – це подібно рейдерському захвату підприємства. Я тут працюю ще з  1979 року. Кожного дня я на роботі, але такої людини, як Демчик у нас ще не було. Він багато хорошо зробив для підприємства. Скоріш за все, комусь руки чешуться, аби нас приватизувати. Але ми це все так не будемо залишати! Наш керівник не злочинець. Винесли вирок, нібіто наш начальник злочинець, але ж рішення суду немає! Вони самі прямо порушують закон!, – обурюється контролер Тетяна Ганношина.

А ми відзначимо, що у комунальному підприємстві «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» у п’ятницю, 26-го липня, розгорівся справжній скандал. До адміністративного приміщення, що знаходиться по вулиці Вітрука, викликали працівників поліції. За словами нового в.о керівника підприємства Максима Манухіна, екс-керівництво категорично відмовилося передати йому печатку та Статут підприємства.


Будьте першим, хто прокоментував "“Поверніть старого керівника!” Працівники Житомирського ТТУ підтримують Демчика"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*