Повідомлення про здачу в полон морських піхотинців Маріуполі підтверджується | Times ZT

Повідомлення про здачу в полон морських піхотинців Маріуполі підтверджується

Сьогодні, 5 квітня, зранку рашистські ЗМІ опублікували повідомлення та відео про здачу в полон частини військовослужбовців 501-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України. Хлопці героїчно обороняли Маріуполь.

Повідомляється про здачу в полон 267 морпіхів. Українські військові кола інформацію офіційно не підтверджують, проте не заперечують.

“У морпіхів 501-го батальйону, які трималися в Маріуполі, тупо закінчилися боєприпаси… Ніхто не скаже, що вони не зробили все, що їм до снаги, і навіть більше”, – написав армійський волонтер Серж Марко (Олександр Карпюк). До речі, повідомлення на даний час вже недоступне.

Маріуполь другий місяць мужньо обороняється від орківських орд 35 днів. Тривають запеклі вуличні бої. При цьому рашисти беззупину бомбардують та обстрілюють місто. Маріуполь фактично зруйновано. Проте там ще залишається багато цивільних. 

“За добу бійці полку Азов знищили 2 танки, 1 МТЛБ з ЗУ та багато ворожої піхоти. Ми віримо в кожного з нас – в кожного захисника Маріуполя! Ми віримо в Україну, ми віримо у військово-політичне керівництво та ми безмежно любимо нашу Батьківщину!  Маріуполь – це Україна!”, – повідомив 4 квітня заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар із позивним “Калина”. – Ви, можливо, спитаєте, а як нам вдається, перебуваючи 35 днів в повній блокаді, на 40-й день війни продовжувати боротьбу? Я дам відповідь – ми віримо в кожного з нас. Ми віримо в Україну. Ми надіємось на військово-політичне керівництво та ми безмежно любимо нашу Батьківщину. І нехай після кадрів з Бучі, кадрів з Ірпеня, всього того, що вони зробили з Маріуполем, в кожного українця проснеться козацький характер…” 

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що місто героїчно захищають, 36-та окрема бригада морської піхоти, 501-й окремий батальйон морської піхоти, 1-й окремий батальйон морської піхоти, 12-та бригада Національної гвардії, окремий загін спеціального призначення “Азов”. Він присвоїв звання Героїв України командирам 36 обрмп та полку “Азов”.

Будьте першим, хто прокоментував "Повідомлення про здачу в полон морських піхотинців Маріуполі підтверджується"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*