HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

Повноцінне життя у суцільній темряві: незряча житомирянка виготовляє неперевершені роботи з бісеру (ВІДЕО)

Screenshot 4 3 - Повноцінне життя у суцільній темряві: незряча житомирянка виготовляє неперевершені роботи з бісеру (ВІДЕО)

Власні шедеври з бісеру житомирянка представила на Всеукраїнському фестивалі “Назустріч мріям” , котрий відбувся на Херсонщині.  

За словами незрячої Вікторії Шевчук, абсолютно усе, що вона створює власними руками у суцільній темряві, приносить їй незабутнє задоволення, адже кожну роботу вона відчуває кінчиками пальців, хоча й зовсім не бачить того, що робить. 

“Я все створюю на дотик. Це дуже важко та займає багато часу, але повноцінно жити і навіть творити у темряві реально”, – розповіла майстриня.

Житомирянка розповіла, що бісероплетінням мріяла займатися ще з дитинства. Вже тоді вона мала проблеми із зором і до гуртка, який в ті часи працював неподалік її дому, маленьку Віку не взяли, адже слово “інклюзія” стало модним лише зараз, а у 90-ті таких, як вона, до гуртків не приймали.

Вже у дорослому віці майстриня могла бачити лише на 3%, але це не завадило їй успішно закінчити магістратуру, подорожувати і навіть підкорити Говерлу(!).

Вікторія розповіла, що завжди мріяла працювати у дитячому садочку, але  доля розпорядилася інакше. Сьогодні жінка є коучем майстер-класів із бісероплетіння для звичайних діток.

Більше на відео від Суспільного: 

Нагадаємо, як місцева мешканка вирощує екзоти в середмісті.
Будьте першим, хто прокоментував "Повноцінне життя у суцільній темряві: незряча житомирянка виготовляє неперевершені роботи з бісеру (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*