«Пожежна естафета, каски та бронежилети, автомати, чотирилапі поліцейські»: у Житомирі відбувся захід «Місто професій» (ФОТО)

У вівторок, 1 червня, в Житомирі на Замковій Горі відбувся захід «Місто професій». Кожна дитина, незалежно від віку, спробувала себе в ролі рятувальника, пожежника, прикордонника, поліцейського, кінолога та медика. 

До Дня захисту дітей у Житомирі на Замковій Горі були представлені професії від державних структур. Так, на локації ДСНС діти могли спробувати ліквідувати умовну пожежу. Двоє дітей на швидкість приборкували бар’єри, одягали на себе пожежне знаряддя і струменем води збивали м’ячі. Далі малеча за допомогою спеціального обладнання шукала на імпровізованому мінному полі боєприпаси часів минулих війн. Крім того, дітям показали спорядження та обладнання співробітників аварійно-рятувального загону, а психологи перевірили знання дітей з правил безпеки та нагородили учасників подарунками. 

Від правоохоронців на дітей чекали також різні забавки. Малеча змогла посидіти в поліцейському авто, передати вказівку друзям по рації, сфотографуватися, ознайомитися зі зброю та спробувати себе сапером. Крім того кінологи показали, як це — працювати з чотирилапими співробітниками. 

Прикордонники показали дітям різну зброю, одягли 15-ти кілограмовий бронежилет, спеціальні окуляри, каску. Спробувати на собі частину цього знаряддя вдалося і журналістам «Times.Zt». Діти випробовували різного роду техніку та оглянули зсередини спеціалізований транспорт.

А працівники «Червоного хреста» навчали дітей надавати першу невідкладну допомогу.

На Михайлівській до Дня захисту дітей влаштували святковий концерт, малеча може помалювати та пограти в шахмати.

Будьте першим, хто прокоментував "«Пожежна естафета, каски та бронежилети, автомати, чотирилапі поліцейські»: у Житомирі відбувся захід «Місто професій» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*