«Позвони мне, позвони»: шольц виправдовується за дзвінки путіну

шольц та макрон продовжують свої телефонні балачки з вбивцею та психопатом путіним. Їм вельми приємно витрачати свій час на хворого на голову бункерного діда. Замість численних телефонних розмов, які жодним чином не впливають на ситуацію навколо війни росії з Україною, шольц та макрон могли б зробити щось дійсно корисне та ефективне проти рашиської агресії.

Натомість шольц виправдовується за свої дзвінки путіну, мовляв, він у розмовах намагається йому пояснити, що стратегія нападу на Україну не спрацює. Дякуємо, кеп. Тільки путін і сам знає, що облажався, коли напав на Україну. І навряд чи, на його думку і бажання знищувати нашу країну, якимось чином вплине німецький канцлер чи президент Франції. 

шольц заявив, що росія не повинна виграти війну. Це вже звичне для нього кліше, коли він говорить про війну, уникаючи факту, що Україна переможе росію та рашизм. 

«Дзвонити путіну – це безглуздо», – вважає прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас. І так, адекватні люди розуміють, що дзвінки тому, хто почав війну, це буквально про те, щоб тішить нещасне самовдоволене его диктатора. 

Хоча шольцу та макрону, можливо, просто подобається спілкуватися з маніяком, вбивцею та фюрером. Що ж, нехай не відмовляють собі у такому задоволенні, проте, якщо путін добереться і до них, їм уже буде не до дзвінків. 

Нагадаємо, Німеччина боїться, що на її танках Україна вторгнеться в росію.

Будьте першим, хто прокоментував "«Позвони мне, позвони»: шольц виправдовується за дзвінки путіну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*