IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Працюючі пенсіонери та АТО-вці отримають фінансовий та соціальний захист від президента через COVID-19

123532 1 large 777x437 - Працюючі пенсіонери та АТО-вці отримають фінансовий та соціальний захист від президента через COVID-19

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про соціальну підтримку окремим категоріям населення через пандемію та карантинні обмеження. 

Зокрема Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID -19)» № 1030-ІХ, був ухвалений парламентом 2 грудня 2020 року.

Він передбачає надання допомоги з часткового безробіття застрахованим особам у разі втрати ними частини доходу через карантинні обмеження й поширюється на громадян, які отримують пенсії.

Законом також врегульовано окремі процедурні питання, пов’язані з набуттям і підтвердженням особою статусу безробітного, а також одержанням допомоги з безробіття на період дії карантину.

 

Крім того, документ також підтримує конкурентоспроможність на ринку праці громадян, звільнених з військової служби після участі у проведенні АТО/ООС, право на одноразове отримання ваучера, який може бути використаний для отримання послуг з перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями у пріоритетних видах економічної діяльності.

  

 Будьте першим, хто прокоментував "Працюючі пенсіонери та АТО-вці отримають фінансовий та соціальний захист від президента через COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*