Правоохоронці викрили дівчат з Житомирщини, які працювали у борделі в сусідній області (ФОТО)

У сусідній області правоохоронці викрили сутенерку та чотирьої її “підопічних”. Жінки надавали сексуальні послуги за гроші.

 У Тернополі підозрювана, як з`ясувалось згодом, жителька Дніпра, облаштувала бордель, де позмінно працювали дівчата з Запорізької та Житомирської областей. 

 Для того, щоб сховати свою протиправну діяльність, сутенерка кожного місяця змінювала адресу, змінюючи житло. Загалом було використано близько семи квартир.

 Пошуком “відвідувачів” за допомогою інтернет-ресурсів займалась сама організаторка. За добу бордель відвідували до 10 чоловіків. 

 За годину секс-послуг відвідувачі сплачували по 1200 гривень, половина з яких йшла до карману сутенерши. Інші гроші дівчата витрачали на власні потреби.

 У четвер, 12 листопада, правоохоронцями було проведено обшуки у двох помешканнях та вилучено сім-картки, мобільнки, готівку та чорнову документацію.

 Організаторка вже отримала повідомлення про підозру у вчиненні злочину згідно частини 2 статті 303 ККУ.  Зараз вирішують питання щодо обрання їй міри запобіжного заходу.

 Слідство досі триває.

Нагадаємо, що на Житомирщині викрили схему експорту пиломатеріалів на кілька мільйоні гривень та провели обшуки на пилорамі.

Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці викрили дівчат з Житомирщини, які працювали у борделі в сусідній області (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*