Правоохоронці затримали житомирянина, який у соцмережі продавав наркотики та галюциногени (ФОТО)

7  777x437 - Правоохоронці затримали житомирянина, який у соцмережі продавав наркотики та галюциногени (ФОТО)

У Житомирі поліція затримала 24-річного парубка, який займався продажем небезпечних психотропних та наркотичних речовин на одному з каналів інтернет-месенджера.

Працівниками правоохоронних органів було викрито функціонування месенджер-каналу з продажу заборонених речовин рослинного та синтетичного походження, а також грибів-галюциногенів.

2  1024x765 - Правоохоронці затримали житомирянина, який у соцмережі продавав наркотики та галюциногени (ФОТО)

Попередньо було встановлено, що доступ до “інтернет-магазину” мало обмежене коло осіб, які запрошувалися виключно адміністратором. В асортимент для продажу входили канабіс, марки ЛСД та галюциногенні гриби. Замовлення покупці отримували у вигляді закладок після переведення необхідної суми на електронний гаманець.

Закладки могли знаходитись у публічних місцях по всьому Житомиру: від паркових зон до схованок у під’їздах. Загалом оперативники задокументували до десятка фактів збуту товару подібним чином.

6  1024x759 - Правоохоронці затримали житомирянина, який у соцмережі продавав наркотики та галюциногени (ФОТО)

У понеділок, 18 травня, правоохоронцям вдалося затримати головного організатора – 24-річного жителя обласного центру та його 21-річну співмешканку, котра адмініструвала канал збуту.

Пара проживала в одній зі зйомних квартир міста, де було виявлено докази незаконної діяльності: запаси наркотичних засобів та психотропних речовин на загальну суму за цінами чорного ринку понад 70 тисяч гривень.

1  - Правоохоронці затримали житомирянина, який у соцмережі продавав наркотики та галюциногени (ФОТО)

Усе вилучене направлене на експертне дослідження. Якщо провина затриманих буде доведена, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років та конфіскація майна.

Нагадаємо, у Житомирі затримали осіб, які ховали у авто небезпечні наркотики


Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці затримали житомирянина, який у соцмережі продавав наркотики та галюциногени (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*