Правоохоронці Житомирщини: грошова допомога не призначається за допомогою месенджерів та соціальних мереж

Днями до житомирських правоохоронців звернулась 40-річна жителька Новогуйвинської громади із заявою про шахрайство. Жінка повідомила, що кілька днів тому їй зателефонував незнайомець та повідомив про необхідність підтвердження операції щодо заявки на отримання грошової допомоги від спільного проєкту міжнародної організації та органів державної влади. Панянка повідомила співрозмовнику конфіденційні відомості і згодом виявила списання 13,5 тисяч гривень з її банківського рахунку. 

Аналогічна ситуація трапилася і з 70-річним жителем Довбиської громади. Співрозмовник гарантував йому, що таким чином пенсіонер отримає грошову допомогу від «Є-підтримки».  

На Попільнянщині минулого тижня 38-річна місцева мешканка приєдналась до телеграм-каналу, замаскованого під офіційне представництво державного сервісу «Дія». Там жінка перейшла за наданим їй посиланням для нібито отримання матеріальної допомоги та ввела всі відомості своєї банківської картки. У наслідку – втратила маже 3 тисячі гривень.  

Через фейкове посилання у соцмережі втратила свої заощадження і 55-річна жителька м. Новограда-Волинського. Лінк вона знайшла у соціальній мережі звягельчанка. 

Наразі за всіма випадками тривають відповідні перевірки. Правоохоронці застерігають громадян від необачного розголошення особистих відомостей невідомим особам та на сторонніх ресурсах.

Нагадаємо також, що на Житомирщині двоє осіб при спробі орендувати житло залишились без заощаджень.

Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці Житомирщини: грошова допомога не призначається за допомогою месенджерів та соціальних мереж"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*