Правоохоронці Житомирщини знищили наркотики на загальну суму понад 2 млн грн (ФОТО,ВІДЕО)

Вчора, 27 березня на Житомирщині відбулася специфічна акція. На спеціальному майданчику правоохоронці спалили у вогні речові докази у кримінальних провадженнях щодо незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин за період з 2019 по 2022 рік. 

Відповідні рішення були ухвалені судами після розгляду обвинувачень осіб, причетних до їх поширення. 

Ліквідація наркотичних речовин відбувалась у присутності членів спеціально створеної комісії, до складу якої входять як поліцейські, так і співробітники Управління служби безпеки України в області.

За словами дізнавача відділу дізнання ГУНП Ірини Кравчук утилізовано було, за цінами чорного ринку, наркотичних та психотропних речовин, приблизно на понад 2 мільйони гривень.

Знищили правоохоронці не тільки наркотики та сировину, а й специфічні пристосування для їх вживання, вилучені на місцях подій як свідчення незаконної діяльності обвинувачених.

Нагадаємо також, що восени на Ружинщині правоохоронці вилучили з будинку місцевого жителя наркотики на суму понад 2 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці Житомирщини знищили наркотики на загальну суму понад 2 млн грн (ФОТО,ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*