Правоохоронці знайшли рідних дитини, яку лишили у житомирському ТРЦ

12 квітня у Житомирі сталася подія, яка сколихнула громадян. У популярному ТРЦ виявили дівчинку, яку привела туди жінка, залишила сидіти одну на лавці і пішла геть. Правоохоронцям, яких викликали охоронці закладу, дитина змогла лише назвати своє ім’я та ім`я мами, яка її там покинула.

Наступного дня, 13 квітня, небайдужі житомиряни допомогли встановити особу жінки, яка залишила дитину у торговому центрі. Нею виявилася бабуся дівчинки, 48-річна житомирянка.

За словами жінки, вона вже близько пів року опікується 3-річною онукою Олександрою, а її матір з трьома іншими дітьми проживає у м. Краматорську. Дівчинку ж, мовляв, вимушена була лишити через відсутність фінансової спроможності утримувати дитину, оскільки донька ніяк не допомагає.

Однак, попри пояснення, щодо жінки відкрили кримінальне провадження за ст. 135 (Залишення в небезпеці) КК України. Тепер їй загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до 2 років.

Дівчинка наразі перебуває у медичному закладі. Її матір поінформували про ситуацію та очікують її приїзду до Житомира для встановлення усіх обставин та доцільності повернення дівчинки у родину.

Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці знайшли рідних дитини, яку лишили у житомирському ТРЦ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*