Правоохоронці знешкодили діяльність наркокартелю, який «забезпечував» наркотиками майже всю Україну

Сьогодні, 27 лютого, фахівці Нацполіції провели масштабну спецоперацію по знешкодженю діяльності криворізького наркокартелю, учасники якого постачали наркотики практично у всі регіони України. В операції було задіяно понад 1200 правоохоронців.

Протягом року правоохоронці проводили документування злочинної організації, яка, за попередніми даними ГУНП, щомісяця заробляла від продажу наркотиків понад мільйон доларів США.

Організували наркобізнес троє мешканців Кривого Рогу, які мають зв’язки у кримінальному середовищі. Вони навіть заручилися підтримкою кількох медіаресурсів, через які раніше розповсюдили неправдиві матеріали про правоохоронців, котрі займаються документування злочинних наркогруп на Дніпропетровщині.

Мережа наркокартелю складалася з трьох злочинних організацій та шести організованих груп.

Потужності нарколабораторій дозволяли виготовляти щомісяця до 40 кг готових психотропів.

За результатами проведення понад 200 одночасних обшуків поліцейські вилучили наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори. Окрім цього, внаслідок проведених обшуків було виявлено 310 тисяч доларів США, 103 тисячі євро та понад 500 тисяч гривень, зброю та набої різного калібру, боєприпаси, більше двох десятків банківських карток і мобільних телефонів, «чорнові» записи про виготовлення та збут наркотиків, дані дилерів, «клієнтів» та боржників, а також 40 автомобілів, старовинні книги та ікони.

В результаті спецоперації було затримано 37 учасників злочинної спільноти «Двадцятівські», у тому числі десять лідерів. Всім затриманим повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Нагадаємо також, що на Ружинщині правоохоронці вилучили з будинку місцевого жителя наркотики на суму понад 2 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці знешкодили діяльність наркокартелю, який «забезпечував» наркотиками майже всю Україну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*