Прем’єра серіалу “Слов’яни”, який знімали на Житомирщині, відбудеться вже в цьому році (ТРЕЙЛЕР)

12-серійний серіал, який знімали поблизу Денишів, мав вийти на екрани ще в минулому році, тепер прем’єру перенесли на 2021 рік. Поки що в мережі з’явився лише трейлер.

“Фентезі засноване на маловідомому у нас історичному епізоді – державі західних слов’ян у середині VII сторіччя під керівництвом ватажка Само. Затиснуті між франками та ордами кочовиків, що йшли зі сходу, слов’янські племена змогли об’єднатися та скинути владу Аварського каганату.

Ну а ми створили для цього проекту велику кількість зброї та обладунків. Реконструювали шолом, обладунок та шаблю для аварських воїнів, кілька франкських мечів епохи меровінгів, нафантазували зброю та спорядження слов’ян (достовірних археологічних знахідок на по ним на цей період на жаль не має)”, – повідомила майстерня “Кузня фантазій” з посиланням на сторінку словацького телеканалу TV JOJ в Facebook.

 

“Слов’яни” —  перший український серіал такого масштаб. В його основу покладені традиції та древньослав’янська міфології. В ньому показані обряди, які реконструювали вчені-фольклористи, в ньому звучатимуть елементи заговорів, які були записані зі слів  найстарішої українки, знахарки з Чернігівщини Христини Нагорної (19000-2017 рр). 

Більша частина серіалу знімалась поблизу Денишів та Тригір’я. Спеціально для цього в лісі звели два давньослов’янські городища. Майже півроку зйомки проводились на узбережжях річки Тетерів. 

Виробництво стрічки належить ТОВ “Медійна Група Європейського Партнерства та Wandal Production, s.r.o. (Словакія) за участі словацького TV JOJ, телеканалу “1+1” і підтримки Міністерства культури України.

Серіал знімали українські режисери Сергій Санін та Олег Стахурський, а також словацькі режисери Петер Беб’як та Михайло Блашкот. 

 

Пропонуємо також переглянути 2 неперевершені фільми Тарантіно, від яких важко відірватися.

Будьте першим, хто прокоментував "Прем’єра серіалу “Слов’яни”, який знімали на Житомирщині, відбудеться вже в цьому році (ТРЕЙЛЕР)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*