Президент підписав закон про "нульове розмитнення" автівок | Times ZT

Президент підписав закон про “нульове розмитнення” автівок

Закон №7190П, згідно з яким на час воєнного стану звільняються від мита та ПДВ усі імпортні товари, включно з автомобілями, сьогодні підписав /Президент України Володимир Зеленський. Даний закон був прийнятий Верховною радою ще 25 березня, а вже найближчими днями вступить у дію, після його публікації в офіційній пресі.

Законом передбачено, що імпорт цілого ряду транспортних засобів для фізичних осіб буде відбуватись без сплати податків – ПДВ, ввізного мита та акцизу. Причому йдеться не про автомобілі для ЗСУ, а для особистого використання, нові та вживані.

Однак при реєстрації автомобіля в Україні потрібно таки пройти сертифікацію, сплатити 3-5% від її ціни у Пенсійний фонд та кошти за номерний знак, свідоцтво реєстрації та послуги Сервісного центру.

Так відтепер можна ввозити легкові автомобілі, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів.

При цьому при ввозі автівок діє обмеження екологічних стандартів. Легковики мають бути не нижче “Євро-2″, а вантажівки та автобуси – не нижче “Євро-5”. Підтвердження цих стандартів має бути в сертифікаті відповідності, який вимагають під час державної реєстрації автомобіля в Сервісному центрі МВС.

Після скасування воєнного стану за вже ввезені автомобілі доплати не вимагатимуть.

Будьте першим, хто прокоментував "Президент підписав закон про “нульове розмитнення” автівок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*